Хедер за зърно Claas Vario 750

PDF
Claas Vario 750
9 409 €
Свържете се с продавача
Обадете ми се
Хедер за зърно Claas Vario 750 - Agroline
Хедер за зърно Claas Vario 750 | Изображение 1 - Agroline
Хедер за зърно Claas Vario 750 | Изображение 2 - Agroline
Хедер за зърно Claas Vario 750 | Изображение 3 - Agroline
Хедер за зърно Claas Vario 750 | Изображение 4 - Agroline
Хедер за зърно Claas Vario 750 | Изображение 5 - Agroline
Интересувате ли се от обявата?
1/5
PDF
9 409 €
478 900 UAH
≈ 18 430 лв.
Уведомяване при промяна в цената
Свържете се с продавача
Марка: Claas
Модел: Vario 750
Дата на производство: 2008
Нетно тегло: 2 400 кг
Местонахождение: Украйна Київ8063 км to "United States/Columbus"
Номер в каталога на продавача: 201060100109
Дата на публикуване: 4.07.2026 г.
Описание
Ширина на захват: 7,6 м
Състояние
Състояние: употребявани
Допълнителна информация
Цвят: зелен

Допълнителна информация — Хедер за зърно Claas Vario 750

Жниварка Claas Vario 750 2008 р.в
Ключові переваги
Висока продуктивність - ширина захоплення 7,6 метра дозволяє зменшити час на збирання та підвищити ефективність роботи.
Надійність - жниварка виготовлена з якісних матеріалів, що забезпечує тривалий термін експлуатації.
Легкість в управлінні - проста конструкція та інтуїтивно зрозумілі елементи керування полегшують роботу оператора.
Сумісність з різними комбайнами - жниварка може бути використана з різними моделями комбайнів, що робить її універсальним рішенням.
Економія пального - оптимізована конструкція знижує витрати пального під час роботи.
Простота обслуговування - доступ до основних компонентів спрощує процес технічного обслуговування.
Можливість налаштування - жниварка дозволяє налаштувати робочі параметри відповідно до умов поля.
Відсутність ріпакового обладнання - це дозволяє зосередитися на збиранні зернових культур без зайвих елементів.
Особливості
Чому варто придбати

Тип: Жниварка зернова
Виробництво: Імпортний
Важно
Описанието на стоката е предоставено от продавача. Уточнявайте всички подробности директно с продавача.
Съвети за купуване
Съвети за безопасност
Проверка на продавача

Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.

Проверка на цената

Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.

Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.

Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.

Съмнително авансово плащане

Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.

Към разновидностите на това мошеничество могат да се отнасят:
  • Превод на авансовото плащане по карта
  • Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
  • Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Намерили сте мошеник?
Свържете се с нас
Съвети за безопасност
PDF
Подобни обяви
24 750 € 1 260 000 UAH ≈ 48 490 лв.
Хедер за зърно
2009
Ширина на захват 7,6 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
26 520 € 1 350 000 UAH ≈ 51 960 лв.
Хедер за зърно
2009
Ширина на захват 10,5 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
25 640 € 1 305 000 UAH ≈ 50 230 лв.
Хедер за зърно
2006
Ширина на захват 9 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
Абонирайте се за нови обяви от тази рубрика
хедери за зърно Claas дата на производство: от 2005 до 2011
Чрез натискане на бутона вие се съгласявате с нашата политика за конфиденциалност и потребителското споразумение.
13 260 € 674 900 UAH ≈ 25 980 лв.
Хедер за зърно
2006
Ширина на захват 9 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
10 200 щ.д. ≈ 17 570 лв. ≈ 8 965 €
Хедер за зърно
2010
Украйна, Хоростків
ТОВ "МРІЯ СЕРВІС"
Свържете се с продавача
29 000 щ.д. ≈ 49 940 лв. ≈ 25 490 €
Хедер за зърно
2008
Украйна, Uman
ЧП Юхно
Свържете се с продавача
8 813 € 448 600 UAH ≈ 17 270 лв.
Хедер за зърно
2007
Ширина на захват 2,2 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
28 000 € ≈ 54 860 лв.
Хедер за зърно
2008
Ширина на захват 10,5 м Работна скорост 4,5 км/ч
Украйна, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Хедер за зърно
2008
Ширина на захват 9 м
Украйна, Великі Дедеркали
ТОВ "Нео Агро"
Свържете се с продавача
9 900 € ≈ 19 400 лв.
Хедер за зърно
2005
Ширина на захват 6,6 м
Украйна, Теплик
ТОВ "Теплицький відгодівельний комплекс"
Свържете се с продавача
16 700 € ≈ 32 720 лв.
Хедер за зърно
2008
Ширина на захват 7,5 м Работна скорост 4 км/ч
Украйна, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Хедер за зърно
2008
Ширина на захват 7,6 м
Украйна, Uman
ЧП Юхно
Свържете се с продавача
9 695 € 493 500 UAH ≈ 18 990 лв.
Хедер за зърно
2007
Ширина на захват 2,2 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
8 468 € 431 000 UAH ≈ 16 590 лв.
Хедер за зърно
2008
Ширина на захват 9,1 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
12 000 € ≈ 23 510 лв.
Хедер за зърно
2010
Ширина на захват 7,5 м Работна скорост 4,5 км/ч
Украйна, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Свържете се с продавача
28 000 € ≈ 54 860 лв.
Хедер за зърно
2009
Ширина на захват 9 м Работна скорост 4,5 км/ч
Украйна, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Свържете се с продавача
21 000 щ.д. ≈ 36 160 лв. ≈ 18 460 €
Хедер за зърно
2009
1 000 м/ч
Ширина на захват 10,5 м
Украйна, Ніжин
Спецагротех
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Хедер за зърно
2009
Ширина на захват 9 м
Украйна, смт.Демидівка
ПП "АГРО ЕКСІМ"
Свържете се с продавача
25 640 € 1 305 000 UAH ≈ 50 230 лв.
Хедер за зърно
2004
Ширина на захват 9 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
31 820 € 1 620 000 UAH ≈ 62 350 лв.
Хедер за зърно
2012
Ширина на захват 119,6 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача