Продавам мулчер за трактор Toro mid-Size 36 на търг

Toro mid-Size 36
аукцион
Свържете се с продавача
Обадете ми се
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 1 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 2 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 3 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 4 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 5 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 6 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 7 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 8 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 9 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 10 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 11 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 12 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 13 - Agroline
Мулчер за трактор Toro mid-Size 36 | Изображение 14 - Agroline
Интересувате ли се от обявата?
Искане за повече снимки
1/14
Цена:
— (аукцион)
премини към аукциона
Уведомяване при промяна в цената
Марка: Toro
Модел: mid-Size 36
Местонахождение: Великобритания Leeds
Аукцион 1
Дата на провеждане: 2026-09-30 10:00
Крайна дата: 2026-10-03 20:00
До началото остават: 6 дена 11:58
Дата на публикуване: 8.09.2026 г.
Agroline ID: FU52314
Състояние
Състояние: употребявани
Допълнителна информация
VIN: 140561041
В наличност 1

Допълнителна информация — Мулчер за трактор Toro mid-Size 36

Toro mid-Size 36 Flail Mower to suit Walk Behind Lawnmower - 140561041
Искане за допълнителна информация
Важно
Описанието на стоката е предоставено от продавача. Уточнявайте всички подробности директно с продавача.
Съвети за купуване
Съвети за безопасност
Проверка на продавача

Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.

Проверка на цената

Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.

Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.

Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.

Съмнително авансово плащане

Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.

Към разновидностите на това мошеничество могат да се отнасят:
  • Превод на авансовото плащане по карта
  • Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
  • Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Намерили сте мошеник?
Свържете се с нас
Съвети за безопасност
Подобни обяви
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
2026
Състояние нов
Ширина на захват 2,4 м
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
Абонирайте се за нови обяви от тази рубрика
мулчери за трактор Toro
Чрез натискане на бутона вие се съгласявате с нашата политика за конфиденциалност и потребителското споразумение.
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
2026
Състояние нов
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
2026
Състояние нов
Ширина на захват 2,4 м
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
2026
Състояние нов
Ширина на захват 2 м
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
2026
Състояние нов
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Мулчер за трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Мулчер за трактор
Състояние нов
Унгария, Kaposvar
Gépközvetítő Kft.
Свържете се с продавача
19 900 € Без ДДС
Мулчер за трактор
2010
Ширина на захват 2 м
Франция, ILLKIRCH
GEST LEASE ING
Свържете се с продавача
мулчер за трактор мулчер за трактор мулчер за трактор
3
Цена при поискване
Мулчер за трактор
Италия, Montalcino
MOSCADELLI FRANCO MACCHINE AGRICOLE
Свържете се с продавача
7 450 € Без ДДС
Мулчер за трактор
2025
Състояние нов
Румъния
Свържете се с продавача
нов мулчер за трактор Уманьферммаш МР-2,7
1
0,02 € 1 UAH
Мулчер за трактор
Състояние нов
Ширина на захват 3,2 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
3 324 € 170 000 UAH
Мулчер за трактор
Състояние нов
Ширина на захват 1,7 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
нов мулчер за трактор Либідь УМС-170 нов мулчер за трактор Либідь УМС-170
2
3 324 € 170 000 UAH
Мулчер за трактор
Състояние нов
Ширина на захват 1,7 м
Украйна, Kyiv
ТОВ «ФЕРМ Є»
Свържете се с продавача
9 195 € Без ДДС
Мулчер за трактор
Ширина на захват 1,4 м
Румъния
PROD-COM SICASAU SRL
Свържете се с продавача
3 700 € Без ДДС
Мулчер за трактор
2004
Ширина на захват 1,8 м
Норвегия, Møre og Romsdal
LANDBRUKSSALG.NO AS
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Мулчер за трактор
2021
Полша, Gizałki
"Jarko" Jarosław Klamecki
Свържете се с продавача
11 780 € С ДДС
Мулчер за трактор
Германия, Schora
Worch Landtechnik GmbH
Свържете се с продавача
нов мулчер за трактор нов мулчер за трактор
2
ВИДЕО
2 360 € С ДДС
Мулчер за трактор
2024
Състояние нов
Ширина на захват 1,4 м
Словения, Šentjernej
Eurocom Jurij Vide s.p.
Свържете се с продавача