Agroline » Аукциони за продажба на трактори » Аукциони за продажба на колесни трактори » Аукциони за продажба на колесни трактори John Deere » Колесен трактор John Deere 6310 »

Продавам колесен трактор John Deere 6310 на търг

PDF
John Deere 6310
аукцион
Свържете се с продавача
Обадете ми се
Колесен трактор John Deere 6310 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 1 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 2 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 3 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 4 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 5 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 6 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 7 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 8 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 9 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 10 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 11 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 12 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 13 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 14 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 15 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 16 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 17 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 18 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 19 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 20 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 21 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 22 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 23 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 24 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 25 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 26 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 27 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 28 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 29 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 30 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 31 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 32 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 33 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 34 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 35 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 36 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 37 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 38 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 39 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 40 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 41 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 42 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 43 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 44 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 45 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 46 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 47 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 48 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 49 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 50 - Agroline
Колесен трактор John Deere 6310 | Изображение 51 - Agroline
Интересувате ли се от обявата?
1/51
PDF
Цена:
— (аукцион)
премини към аукциона
Поискайте цена
Уведомяване при промяна в цената
Свържете се с продавача
Марка: John Deere
Модел: 6310
Нетно тегло: 3 860 кг
Местонахождение: Великобритания Leeds
Аукцион 1
Дата на провеждане: 2026-07-08 10:00
Крайна дата: 2026-07-11 20:00
До началото остават: 5 дена 08:2
Дата на публикуване: 29.06.2026 г.
Agroline ID: ZE51433
Състояние
Състояние: употребявани
Допълнителна информация
VIN: YG02 AEP - L06310V327971
В наличност 1

Допълнителна информация — Колесен трактор John Deere 6310

John Deere 6310 4WD Tractor, 3 Spool Valves (Reg. Docs. Available) - YG02 AEP - L06310V327971
Важно
Тази оферта е предназначена само за информационни цели. За получаване на по-подробна информация трябва да се свържете с продавача.
Съвети за купуване
Съвети за безопасност
Проверка на продавача

Ако сте решили да купувате техника на ниска цена, уверете се, че общувате с реален продавач. Съберете колкото се може повече информация за собственика на техниката. Един от начините за измама е да се представяш за реално съществуваща фирма. Ако имате някакви подозрения, съобщете ни за това за допълнителен контрол с помощта на формуляра за обратна връзка.

Проверка на цената

Преди да решите да купите нещо, внимателно проверете няколко оферти за продажба, за да разберете средната стойност на избрания от вас модел на техниката. Ако цената на офертата, която сте си харесали е много по-ниска от подобните оферти, не бързайте, помислете. Значителната разлика в цената може да означава скрити дефекти или опит на продавача да извърши мошенически действия.

Не купувайте стоки, цената на които прекалено много се различава от средната цена на подобна техника.

Не давайте съгласие за съмнителни залози и авансово плащане на стоката. Ако имате някакви съмнения, не се страхувайте да уточнявате подробностите, искайте допълнителни снимки и документи на техниката, проверявайте достоверността на документите, задавайте въпроси.

Съмнително авансово плащане

Това е най-разпространеният вид мошеничество. Нечестните продавачи могат да поискат определен аванс за „резервиране” на правото ви за закупуване на техниката. По този начин мошениците могат да съберат голяма сума пари, да изчезнат и да не отговарят повече.

Към разновидностите на това мошеничество могат да се отнасят:
  • Превод на авансовото плащане по карта
  • Не внасяйте авансовото плащане без да оформите документи, потвърждаващи процеса на предаване на парите, ако при общуването ви с продавача той предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Превод по сметка на фирма с подобно име
  • Бъдете внимателни, мошениците могат да се маскират като известни фирми чрез незначителни промени в названието. Не превеждайте пари, ако названието на фирмата предизвиква съмнения.
  • Въвеждане на собствени реквизити във фактура на реална фирма
  • Преди да преведете парите, проверете дали посочените реквизити са правилни и дали те се отнасят към посочената фирма.
Намерили сте мошеник?
Свържете се с нас
Съвети за безопасност
PDF
Подобни обяви
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2018
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
Абонирайте се за нови обяви от тази рубрика
колесни трактори John Deere
Чрез натискане на бутона вие се съгласявате с нашата политика за конфиденциалност и потребителското споразумение.
колесен трактор John Deere 5090R
1
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2013
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2018
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
Великобритания, Leeds
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2023
Великобритания, Tonbridge
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2023
Великобритания, Tonbridge
Euro Auctions GB
Свържете се с продавача
22 610 € 19 500 GBP ≈ 43 820 лв.
Колесен трактор
1995
10 432 м/ч
Скорост на въртене на силоотводния вал 540 об/мин
Великобритания, SLINGSBY
J R Firby Ltd
Свържете се с продавача
Цена при поискване
Колесен трактор
2018
4 404 м/ч
Скорост на въртене на силоотводния вал 540 об/мин
Великобритания, SLINGSBY
J R Firby Ltd
Свържете се с продавача
14 490 € 12 500 GBP ≈ 28 090 лв.
Колесен трактор
6 863 м/ч
Великобритания, SLINGSBY
J R Firby Ltd
Свържете се с продавача
63 710 € 54 950 GBP ≈ 123 500 лв.
Колесен трактор
2017
4 323 м/ч
Великобритания, SLINGSBY
J R Firby Ltd
Свържете се с продавача
аукцион Аукцион
Колесен трактор
2024
Великобритания, Maltby
Свържете се с продавача
6 666 € 5 750 GBP ≈ 12 920 лв.
Колесен трактор
1986
Великобритания, Trillick, Omagh, County Tyrone
Trillick Tractors
Свържете се с продавача
27 250 € 23 500 GBP ≈ 52 810 лв.
Колесен трактор
2009
Великобритания, Walsall
LEON AND LEON LTD
Свържете се с продавача
колесен трактор John Deere 6400 колесен трактор John Deere 6400 колесен трактор John Deere 6400
3
12 750 € 11 000 GBP ≈ 24 720 лв.
Колесен трактор
1993
Челен товарач за трактор
Великобритания, Walsall
LEON AND LEON LTD
Свържете се с продавача
33 040 € 28 500 GBP ≈ 64 050 лв.
Колесен трактор
2010
Челен товарач за трактор
Великобритания, Walsall
LEON AND LEON LTD
Свържете се с продавача
13 040 € 11 250 GBP ≈ 25 280 лв.
Колесен трактор
1997
Великобритания, Trillick, Omagh, County Tyrone
Trillick Tractors
Свържете се с продавача